HABERLER

CTB Başkanı Mustafa AYDAR’dan Mevlid Kandili Kutlama Mesajı

  • 19.11.2018
  • ceyhantb

  Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa AYDAR, Mevlid Kandili nedeni ile bir mesaj yayınladı.

 
Mesajında Yüce Allah’ın ilahi mesajlarını insanlığa iletmek üzere gönderdiği, Peygamberler zincirinin son halkası olan Peygamber efendimizin doğumu, tarihin akışını değiştiren kutlu bir olaydır." diyen Başkan AYDAR, ‘‘İnsanlık âlemine bir kurtuluş müjdesi olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammet (S.A.V)’in doğum günü olan Mevlid Kandili Milletimizin ve İslam âleminin en önemli ve vazgeçilmez günlerindendir. Birçok mucizeyle dünyaya teşrif eden, âlemlere rahmet olarak gönderilen örnek insan, insanlığın ufkunu aydınlatmıştır’’ dedi.

Başkan AYDAR, "Bu mübarek geceler O’nu ve hayatını anlamak için erişilmez fırsatlardır" diyerek mesajının devamında şunları ifade etti: "O’nun sünnetlerini yaşamak mutluluğun, huzurun, birlik, beraberliğin ve kardeşliğin yoludur. Müslümanlar olarak sevgili Peygamberimizi ve onun mesajını her yönüyle doğru tanımalı, insanlığa doğru tanıtmalıyız. Yüce Rabbimizin rahmet kapılarını sonuna kadar açtığı bu gecede, ilçemiz, şehrimiz, ülkemiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için de duada bulunmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimizin kutlu doğum gününde, milletimizin ve tüm İslam âleminin mevlid kandilini kutluyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." dedi.

CTB Başkanı Mustafa AYDAR’dan Mevlid Kandili Kutlama Mesajı

Atatürk Mah. İstasyon Cad. NO:17 Ceyhan/ADANA
0.322 613 30 19
0.322 613 91 28
ceyhanborsa@hotmail.com
ANASAYFAVİZYONUMUZMİSYONUMUZBÜLTENLERATATÜRK KÖŞESİBİLGİ EDİNMECEYHAN İLÇESİ