HABERLER


28

 AK Parti Ceyhan Belediye Başkan vekili ve Adayı Ali Alper Boydak ve AK Parti Ceyhan İlçe Teşkilatı seçim çalışmaları kapsamında Ceyhan Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

  Ceyhan Belediye Başkan adayı Ali Alper Boydak, Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar, Meclis Başkanı Ali Cem Sandıkçı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ferruh Arslan ve İbrahim Melih Çetin ile Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Aver, Nazif Diler, Ömer Kurt ve Genel Sekreterimiz Yeliz Aydar’a seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.


  AK Parti Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak konuşmasında; “Ticaret Borsası Ceyhan’ımızın çok önemli bir sivil toplum kuruluşudur. Ceyhan Tarım ve hayvancılık konusunda ciddi potansiyeli olan bir şehrimiz. Bu anlamda inşallah bu süreçte başkanımızın da ifade ettiği gibi hem hükümet olarak hem belediyemiz olarak ticaret borsamızla beraber tarım ve hayvancılık üzerine Ceyhan’ımıza önemli hizmetler sunacağımız kanaatindeyim. Ceyhan hayvancılık konusunda istenilen düzeyde değil. Bunun değiştirilmesi lazım. Biz bu anlamda Ticaret Borsamızın her zaman yanlarında olacağız, arkasında olacağız, destekçisi olacağız” dedi.

 

Ceyhan İlçemize yakışır Modern Borsa Kompleksi

  Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ‘‘Kurulmasını Planladıkları yeni borsa hizmet binası için Başkan Ali Alper Boydak’dan Mevcut fakat çok aktif olmayan Ceyhan hayvan Pazar yerinin borsamıza verilmesi talebini tekrar dile getirerek burada Ceyhan’ımıza ve Üyelerimize layık modern borsacılık faaliyetlerine yakışır bir borsa kompleksi kurmayı hedef edindiklerini ve yakın zamanda Ceyhan’ımıza kazandırmayı düşündüklerini’’ ifade etti.

 

 

Kazanan Ceyhan Olsun

  Başkan Aydar, sözlerine devam ederek “30 Mart’ta yerel seçimlerimiz var. Bu bağlamda AK Parti İlçe Teşkilatı ve AK Parti Ceyhan Belediye Başkan adayı Ali Alper Boydak Bey Ticaret Borsamızı ziyarette bulundular. Kendilerine nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Önümüzdeki Yerel seçimlerde başarılar diliyorum. Ceyhan’ımız için hangi başkanımız hayırlı ise o seçilsin istiyorum, Yerel Seçimlerin İlçemize Hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Tekrar başarılar diliyorum,  dedi.

 

 

  

CEYHAN TİCARET BORSASI

Okunma Sayısı: 348
resim

Türlübaş Mah. İstasyon Cad. NO:17 Ceyhan/ADANA
0.322 613 30 19
0.322 613 91 28
ceyhanborsa@hotmail.com
ANASAYFAVİZYONUMUZMİSYONUMUZBÜLTENLERATATÜRK KÖŞESİBİLGİ EDİNMECEYHAN İLÇESİ