HABERLER

Geri Dönüşüme Tam Destek için Yeni Atık Toplama Kutularını Teslim Aldık.

  • 28.08.2019
  • ceyhantb

  Geri dönüşüme tam destek amacıyla daha önceden temin ettiğimiz Atık Toplama Kutularını, Ceyhan Belediyesi’nin destekleri ve katkılarıyla yeniledik.

  Projenin önemine binaen Başkanımız Mustafa Aydar, ‘‘Biz çevreye duyarlı bir anlayışa sahibiz. Ekolojik ve Ekonomik açıdan geri dönüşümün zorunluluk olduğuna inanıyoruz. Atık maddelerin, tekrar kullanılması olanağı sağlandığında, doğal dengeyi bozma ve doğaya verilen zarar engellenmiş olur. Bununla birlikte yeniden dönüştürülebilen maddelerin tekrar hammadde olarak kullanılması büyük miktarda enerji tasarrufunu mümkün kılar. Böylece ekonomiye katkı sağlamış oluruz.’’

  Borsamız da geri kazanımı mümkün olan atıkların ayrı toplanması için belediye tarafından yaptırılan yeni atık toplama kutularından istedik. Talebimizin, Belediyemiz tarafından kısa zamanda cevap bulması ve yeni Atık Toplama Kutularının borsamıza gönderilmesi bizleri memnun etti. Borsa camiası adına Ceyhan Belediye Başkanına ve katkısı olanlara teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

  Ceyhan Belediyesi Zabıta Amiri Mehmet Tontu’nun teslim ettiği yeni atık toplama kutuları, Borsamız Genel Sekreteri Yeliz Aydar ve personellerimiz tarafından borsa sarayı binamızın koridorlarındaki yerlerine yerleştirildi.

 

Ceyhan Ticaret Borsası

Geri Dönüşüme Tam Destek için Yeni Atık Toplama Kutularını Teslim Aldık.
Geri Dönüşüme Tam Destek için Yeni Atık Toplama Kutularını Teslim Aldık.

Atatürk Mah. İstasyon Cad. NO:17 Ceyhan/ADANA
0.322 613 30 19
0.322 613 91 28
ceyhanborsa@hotmail.com
ANASAYFAVİZYONUMUZMİSYONUMUZBÜLTENLERATATÜRK KÖŞESİBİLGİ EDİNMECEYHAN İLÇESİ