HABERLER

Ceyhan Ticaret Borsa Başkanı Mustafa AYDAR 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı

  • 29.08.2019
  • ceyhantb

 

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa AYDAR , 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

 

Başkan  AYDAR mesajında şunları kaydetti. “26 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin yıldönümünü kutlamanın heyecanı içerisindeyiz.


Tarihin önemli bir dönüm noktası olan bu zaferle, Milletimizin birlik ve beraberliğini ve vatanın bütünlüğünü tüm dünyaya göstermenin mutluluğunu yaşadık ve yaşıyoruz.  Bugün,  böyle şanlı bir tarihin mirasçıları olarak bizler, geçmişimizden aldığımız güçle, cesaretle, Türkiye Cumhuriyetini korumalıyız ve bizlere emanet edilen bu toprakları daha da yüceltmek, daha da güçlendirmenin yollarını aramalıyız. Bugün, Ay Yıldızlı Bayrağımızın altında hür ve özgürce yaşıyorsak eğer, bu zaferi kazanan şanlı ecdadın mirasçısı olarak bizler de, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışmalıyız” dedi.


Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR sözlerine şu şekilde devam etti: “Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun”

 

Saygılarımla

 

Mustafa AYDAR

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı

 

Ceyhan Ticaret Borsa Başkanı Mustafa AYDAR 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı

Atatürk Mah. İstasyon Cad. NO:17 Ceyhan/ADANA
0.322 613 30 19
0.322 613 91 28
ceyhanborsa@hotmail.com
ANASAYFAVİZYONUMUZMİSYONUMUZBÜLTENLERATATÜRK KÖŞESİBİLGİ EDİNMECEYHAN İLÇESİ