HABERLER

BAŞKAN AYDAR’DAN 6 OCAK CEYHANIN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

  • 06.01.2020
  • ceyhantb

6 Ocak Ceyhan’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 98. Yıl Dönümü Dolayısıyla Ceyhanlı Hemşerilerinin Kurtuluş Bayramı’nı Kutlayan Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar, Tarihi Milattan Önce 1500’lü Yıllara Dayanan Ceyhan İlçemiz Tarih Boyunca Bir Çok Medeniyete Ev Sahipliği Yapmış Bir Çok Milletin De Elde Etmek İstediği Topraklar Olmuştur.

 

Bağımsızlık Uğrunda Canlarını Hiçe Sayarak Tek Yürek Olup, Kahramanca Mücadele Edip , Düşmanı Vatan Toprağından Çıkartmışlardır. Milletimizin Bağımsızlığına Olan Tutkusu, Yurdun Dört Bir Yanında Olduğu Gibi, Bundan Tam 98 Yıl Önce 5 Ocak 1922 Tarihinde Adana’mızda , 06 Ocak’ta İse Ceyhan’ımızda Tezahür Etmiştir. Kurtuluş İçin Bu Vatan Bir Çok Evladını Şehit Vermiş, Bir Çoğunun Da Gazilik Mertebesine Ulaşmasına Vesile Olmuştur. Bugün Biz Onların Hepsine Minnet Duyuyor Hepsini Rahmetle Ve Şükranla Anıyoruz.

Ceyhan Bizim İçin Bir Sevdadır, Bu Sevdamız 98 Yıl Önce Atalarımızın Da Sevdasıydı. Bu Sevda Uğrunda Şehit Oldular, Bu Sevda Uğrunda Gazi Oldular. Türk Milletinin Evlatları Olarak Milli Mücadele Ve Kurtuluş Hareketini Büyük Bir Gururla Anmaktayız, Tüm Hemşerilerimizin 6 Ocak Kurtuluş Bayramını Kutluyor, Sevgi Ve Saygılarımı Sunuyorum.

 

Mustafa AYDAR

Yönetim Kurulu Başkanı 

BAŞKAN AYDAR’DAN 6 OCAK CEYHANIN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 98. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Atatürk Mah. İstasyon Cad. NO:17 Ceyhan/ADANA
0.322 613 30 19
0.322 613 91 28
ceyhanborsa@hotmail.com
ANASAYFAVİZYONUMUZMİSYONUMUZBÜLTENLERATATÜRK KÖŞESİBİLGİ EDİNMECEYHAN İLÇESİ